Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 14:21   #31
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Nowy nabór.



Witam wszystkich w dodatkowym naborze do sesji Dreamfall! Wraz z Markusem postanowiłem powiększyć grono graczy. Podstawowe wymagania:

- umiejętności pisania ciekawych i barwnych postów;
- systematyczności;
- chęci do gry;

Co dajemy w zamian? Każdy z was może się przekonać na dwa sposoby. Najlepiej czytając trwającą już sesje. Znajdziecie ją tutaj.. Drugi sposób, to przeglądnięcie wcześniejszych stron rekrutacji. Dzięki temu sami zobaczycie jaki jest klimat naszej opowieści. Mam nadzieje, że sesja spodoba się.

Co do mechaniki i zasad, wszystko jest w pierwszym poście rekrutacji, ale żebyście nie musieli skakać od strony do strony to poniżej przedstawiam wszystkie ważne informacje:

Cytat:
- prosimy o postacie barwne, ciekawe i mające bardzo dobrą biografie. W biografii nie opisujcie ostatniego roku życia waszych postaci; (nie ma limitu długości ). Postacie powinny być klimatyczne, a nie dopakowane;
- mechanika 3.0;
- postacie mają 10 poz.;
- atrybuty jak w „Przewodniku Mistrza Podziemi”: standardowe kupowanie- macie 32 punkty;
- finanse... jakie finanse? Nie macie nic, ale nie martwcie się szybko coś wam wpadnie w ręce (już ja się oto postaram );
- karty zrobione poprawnie pod względem mechaniki (jeśli ktoś będzie miał problemy, chętnie pomogę);
- rasy i klasy dowolne jakie są w oficjalnych podręcznikach;
- modyfikator do poziomu za rasę maksymalnie +4;
Znajomość sesji NIE jest konieczna, ale jeśli ktoś miałby chęć ją przeczytać, to będzie nam miło.

Przyjmiemy pięciu graczy, których wybierzemy w oparciu o przysłane nam biografie. Nie musicie się spieszyć- rekrutacja potrwa dwa tygodnie.

Aktualnie drużyna liczy cztery osoby, a oto i oni:

Magyar Rogogłów- Półczart / Półork- Barbarzyńca
Almirith- leśny elf- wojownik / cyklon
Remorant- dziki elf- druid / zmienokształtny
Saenna- niziołek- bard


Czekamy na wasze postacie.
Pozdrawiam.
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline