Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 06:51   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czarnoskóry Nomad skrzywił się z niesmakiem jakby rozgryzł cytrynę głębokie westchnienie poruszyło jego umięśnionym gibkim ciałem. Wielodniowe przetrzymywanie w lochu zdawało się nie mieć na niego wielkiego wpływu, co świadczyło o dość dużej wytrzymałości.

Pokręcił głową i otaksował wszystkich nienawistnym spojrzeniem nieludzko błękitnych oczu - Haczyk tkwi w zdradliwej naturze ludzi. Jak zwykle zresztą. Jak chcesz to możesz wymordować te rozgadane przekupy zwróć mi po prostu moją broń a po wykonaniu zadania pozwól wrócić na pustynie. Mam w dupie, co się potem stanie z tobą i tym śmierdzącym miastem Gorylu - Ton wyższości w głosie i obrażanie faceta, od którego zależało jego życie nie świadczyło zbyt dobrze o roztropności oraz intelekcie pustynnego łowcy.

źródło portretu postaci Red Rain - Ray - 4 by mjranum-stock on DeviantArt

Autor prosił o dawanie informacji a nie każdemu chcę się zaglądać do komentarzy :P

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-10-2015 o 07:09.
Brilchan jest offline