Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 15:37   #154
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
siostry Winchester wróciły w całej swojej porąbanej okazałości!
- Nie da się nie zauważyć Fajoszko


Cytat:
Jakbyście potrzebowali szybkiego przeładowania pompki:
- Mnie pokazuje, że nie odpala filmiku więc nie wiem co tam jest.




Cytat:
Hej Pip,

wybacz, że ostatnio moje posty są na ostatnią chwilę i niestety bez współpracy z Tobą i innymi graczami, ale brak czasu ciąg dalszy.

Nie za bardzo mam pomysł co w tej chwili zrobić z Willem, jaki jest aktualny status żywności, broni, amunicji (możemy odpalić to laboratorium do produkcji żywności np?) stąd w poście brak jakichkolwiek konkretów. Mam nadzieję, że uda się w najbliższych dniach usiąść i pogadać jaki jest aktualny stan i jakie są opcje zdobycia przez schroniarzy tych kluczowych do zdrowego rozwoju dziecka produktów.

Dobrej nocy
- Zapasów pożywienia macie na ok tydzień.

- Z ammo macie orientacyjnie po pełnym i zapasowym magu na lufę. Na ile starczy zależy od gęstości i długości prowadzenia ognia.

- Paliwa właściwie w ogóle nie ma.

- Z tych trzech kategorii sytuacja w Cheb wygląda podobnie. Ciężko więc liczyć na jakiś przełom pod tym kątem bo z pustego to i salmonella nie naleje. Paliwo i ammo najbliżesze pewne źródło w większej ilości to Detroit. Żywność można nabyć poza Cheb w sąsiednich wioskach ale trzeba by mieć coś na wymianę no i udać się tam, zrobić dila i pozwozić w tę i we w tę itd.

- No ogólnie zapasy same to się zużyją a nie uzupełnią w Schronie.

- Co do laba od żywności to pewnie dałoby się w końcu naprawić i doprowadzić do używalności ale to nadal perspektywa tygodni czy miesięcy a nie dni.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline