Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 18:27   #33
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Tym razem mam bardzo sprecyzowaną zachciankę.

Najchętniej zagrałbym w D&D 3.5 / PF z Warlockiem jako mistrzem gry. Im klasyczniej, tym lepiej. Szkoda, że czasowo pewnie się nie zgramy... Pozostaje się ślinić do Cieni Neverwinter.
To się dobrze składa, bo niedługo kończymy pierwszy akt Cieni Neverwinter i w ciągu dwóch tygodni będzie rekrutacja. Póki co nie wiem czy będzie to kontynuacja CN czy też nowa sesja od pierwszego poziomu (również dla początkujących). W każdym razie na pewno będzie to klasyczna przygoda, bo na taką od dłuższego czasu się szykowałem

Edyta: Żeby nie łamać zasad pisania w tym temacie (i nie irytować naszej uroczej opiekunki )... Raz jeszcze bardzo chętnie zagrałbym w kolejną odsłonę Mafii by Nami
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 17-10-2015 o 18:42.
Warlock jest offline