Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2005, 16:34   #20
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
No po prostu tak się dzieje i już.
- dogmatyzm/brak zrozumienia/natura magiczno-zjawiskowa.

Cytat:
Tak właściwie KAŻDA nasza myśl wpływa na wszystko wokół nas, ale jest to TAK MALUTKI stopień, że szkoda w ogóle gadać. Wraz z praktyką nasze myśli są coraz mocniejsze. W pewnym momencie udaje im się 'przebić' z wymiaru czysto myślowego do wymiaru pośredniego, a potem z niego prosto na materialny (patrz teoria 4 wymiarów, czy jakoś tak).
Każda myśl wpływa... Jak??
Jak zmierzyć siłę myśli, co to wogóle jest siła myśli??
'przebić' z wymiaru myślowego... co to znaczy przebić z wymiaru myślowego, czym jest wymiar myślowy, wymiar pośredni...??

To są ładne metafory, ale nic poza tym...

Cytat:
nie znasz mnie w ogóle, więc nie możesz wiedzieć o czym mam pojęcie, a o czym nie
Ciebie nie znam, jednak widzę co piszesz... Gdybym ja napisał, że Sód ma symbol Cu, mógłbyś wyciągnąć uprawniony wniosek, że nie znam się na chemii, prawda??

Cytat:
skąd wiesz, że "rzeczy które opisuję jawią mi się jako zdarzenia natury magiczno-zjawiskowej?
Skąd?? Widzę jak je opisujesz... Patrz początek postu...

PS. Skoro już zaczynamy tracić spokój robimy się uszczypliwi to:
Kit wciskać oznacza kłamać lub wciskać komuś jakiś bubel, a ja nic takiego nie robię...
Doucz się trochę...

Cytat:
Na jaki temat? Konkretny temat. Zadaj pytanie, to ci odpowiem. Przy okazji dodaj, że chcesz, żebym dokładnie to opisał
Już zadałem to pytanie. Powtórzę je zatem: jak myśl (byt niematerialny) wpływa na materię...?? W jaki sposób ją zmienia/porusza (co w gruncie rzeczy jest tym samym)??
Twoj apoprzedia odpowiedź jest mniej więcej tego typu: "Jak?? Tak po prostu..."
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem