Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 17:20   #44
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Rhamona Zobacz post
Jak dla mnie Reputacja to wypadkowa dwóch rzeczy: Ilości postów i daty zarejestrowania. Dostałam kilka pozytywnych opinii, które jednak nijak nie mają się do mojej Reputacji. Obecnie mam poziom reputacji 20. Jednak wciąż pokazuje mi 1. Doczytałam się, że przeskoczę na 2 jeśli będę miała 50 punktów Reputacji. A to oznacza, że zanim tyle nazbieram minie już rok odkąd tu siedzę lub zdążę napisać 1000 postów i prędzej z tego powodu wskoczę na 2.
Źle rozumiesz .
Ta 1 pod avkiem to nie jest Twoja reputacja, ale siła reputacji, czyli ile pkt komuś dodajesz/odejmujesz wystawiając opinię. Masz rację - siła reputacji zależy Tylko od stażu na forum i ilości postów.
Sama reputacja zależy TYLKO od tego co sądzą o Tobie inni (czyt. ile i co wybrali po kliknięciu na wagę). Te pkt, które zbierasz i masz ich 20, wpływają na reputację. Tylko one. Pierwszy skok jest przy 50pkt, potem więcej.
Wraz ze kolejnymi "skokami" zmienia się napis po najechaniu na kwadracik (i chyba powinno przybywać tych kwadracików, ale pewien nie jestem).
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline