Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2015, 00:23   #25
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Bezimienny - skoczek na dachu


- Wyrok śmierci? No co za tandeta... - pokręcił głową milczący dotąd mężczyzna. Wcześniej przysłuchiwał się dyskusji pozostałych ale nie zabierał głosu. Ani nie miał pojęcia gdzie jest lampa ani nie bardzo chciał się odzywać czy gadać póki Abu był z nimi.

- Uwolniłby nas, no mnie chociaż no to by była jakaś oryginalność no ale taki nudny, codzienny wyrok śmierci? - spytał pocierając dłońmi slady po kajdanie. - Kiedyś Alek miał więcej finezji i klasy wam powiem... No albo lepiej się maskował... - pomerdał trochę głową gdy rozważał ten aspekt. Znany był często w półświatku, że za młodu często z obecnym władzą baraszkowali i ganiali razem po podwórku. Jednak ostatecznie ich drogi rozeszły się a odkąd były złodziej został szefem miasta to jego dawny kumpel skończył jak widać.

- Nie mam pojęcia gdzie jest lampa ale jak ja bym miał schować coś takiego to trzymałbym przy sobie. Jakby mi miał się Dżin zbiesić czy ktoś miał mu poprez lampę w tym pomóc. - wyraził swoja opinię ubierając swoje rzeczy.

- A jak nasz miłościwie nam panujący, surowy ale sprawiedliwy oczywiście no i pamiętliwy jak widać pan na włościach może gdzieś wejść i to jeszcze po jakiś resztkach schodów, amator jeden, to i ja tam wejdę. Mówię wam, zawsze zazdrosny był o to i bolało go to jak widać bardziej niż sądziłem no i za to chce mnie się pozbyć. - pokiwał głową mówiąc pewnym głosem choć jak wymieniał pseudotytuły parodiował nieco dworską etykietę. Na razie jednak gotów był stad spadać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline