Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2015, 19:45   #333
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Zyje, zyje. Tylko czasu troche mniej. Ale dzis odpisze.

EDIT:


Przepraszam za obsówkę, chciałem przelać na papier pomysł który przyszedł mi do głowy a jak wiadomo, dobre posty piszę się długo. Mam nadzieje że się podoba, tym razem starałem się jeszcze dokładniej opisać niuanse rozumowania Otwina, tak żeby jego decyzje były jeszcze bardziej uzasadnione.

Dnc: mam nadzieje ze widzisz w moim odpisie szansę na ciętą ripostę karla A jeśli uważasz ze Otwin bałby się ruszyć te kilka kroków w stronę Karla to daj znać. to jest tylko moja wizja, możemy ją ustalić jeśli coś ci nie pasuje


Co do mojej obecności na forum. Czesto wchodzę z telefonu, czytanie jest spoko, ale pisać już cieżko. Odpisuje tylko z kompa, zazwyczaj mam czas zeby zasiąść raz dziennie, ale czasami coś wypada. Prosiłbym o wyrozumiałość, nie chce odwalać prowizorki w postach.
 
Dekline jest offline