Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 20:18   #181
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Solfelin Zobacz post
Dziwny jest, jeśli jesteś bez znajomości tej literatury, którą wymieniłem. Także ja tylko się domyślam, co znacie poprzez własne doświadczenia. ; - )
No dobrze, więc patrząc na to z innej strony: dziwny jesteś Solfelinie jeśli nie przeczytałeś książki takiej jak "Morfologia roślin". Przecież to pół świata jaki nas otacza! Przecież to wiedza o tym co zapewnia nam podstawy bytowania, czyli tlen. Nie wiesz jak to od zera dokładnie funkcjonuje? Och, wierzę, że po prostu zapomniałeś. A jeśli nie zapomniałeś to koniecznie się doedukuj w tej materii. Przecież to siła napędowa życia na Ziemi!

Koniec sarkazmu.

I teraz sumując:
Nie będziesz mi mówił co mam czytać i jaka literatura jest wartościowa. Różni ludzie, różne gusta i poglądy. Powiedziałam już: obrażasz mnie i moją inteligencję a w dodatku zupełnie nie robi to na tobie wrażenia. Powiem szczerze, że liczyłam chociaż na mechaniczne "Sorry, nie to było moim zamiarem". Nie? Trudno, nie mam zamiaru z tego powodu rozpaczać.

Traktujesz nas (bo już nie tylko mnie) z góry niczym Powołani nasze postaci. Umniejszasz wartość mojego doświadczenia i jeszcze się przy tym uśmiechasz. Nie świadczy to o Tobie najlepiej.

Nie chcę tu jednak prowadzić prywatnej wojenki i przyznam, że aż do tej pory grało mi się z Tobą przyjemnie i nie chciałabym zmieniać tego stanu. Jeśli jednak masz zamiar prowadzić przepotężnych NPCów i nasze postaci jako nic nie warte maleństwa to chyba źle zaprezentowałeś tę sesję.


Edit: Ponownie proszę o wyjaśnienie czemu ma służyć taki mix światów. Wątpię byśmy mieli okazję spotkać te gady, czy polecieć na inną orbitę. Mnie interesuje planeta Ziemia, kraj Polska, miasto Kraków. Co do tego ma Wszechświat?!
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 16-04-2007 o 21:16.
Wernachien jest offline