Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 13:57   #2
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Lilith urodziła się na wyspie Endalur. Endalur ma powierzchnię pół miliona kilometrów kwadratowych i jest zamieszkana przez trzy Wielkie Rasy. Jedna z nich to As'ael, do których Lilith należy. Oprócz As’ael jest również Es’ewer, Sekerowie i NieSekerowie. Druga z ras to mieszanka człowieka i jaszczura. Pozostałych dwóch nawet na oczy nie widziała.

Deszcz padał tak mocno, że prawie nie dało się patrzeć jednak dyscyplina nie pozwoliła jej na żadne “wachnięcie”. Zgodnie ze zwyczajem pierwszy zwiad odbywali samotnie bez opiekuna który będzie im towarzyszył przez cały rok podczas kolejnych misji.
- W tył, rozejść się - zagrzmiała komenda i wszyscy ruszyli zbierać drewno na opał.
Po dłuższej chwili wszyscy już się grzali przy ciepłym płomieniu. Siedzieli na wzgórzu, które było idealnym miejscem do obserwacji.
-To dobre miejsce na strażnice. - zagaił rozmowę dowódca. -A tak w ogóle to jestem Weron.
-Miło mi jestem Lilith - po czym wyciągnęła dłoń w geście pojednawczym.
-Strasznie pada. Gdyby nie ogień to nie byłoby nic widać. - zaśmiała się blondynka.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 22-10-2015 o 14:08.
Adi jest offline