Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2015, 11:36   #1
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
[Wampir: Maskarada][18+] Warsztaty - wszyscy

Good evening Tobago!
Rekrutacja zakończona, wciąż jest nas więcej niż się spodziewałem. Cudo.
Tak samo jak tam, będę często edytował pierwszy post komentarzy - nie będziecie musieli szukać kluczowych rzeczy.

Podstawowe tempo: trzy dni dla graczy, dwa dla mg. Ale też nie przeginajmy drugą stronę, trzydzieści postów gracza w trzy dni to odrobinę przesada. Będę wrzucał wielki post, jeden dla wszystkich, ale będę wyraźnie zaznaczał sekcje. Czytajcie nie tylko swoje.
Światotworzenie: mile widziane, byle w klimacie i bez przegięć. Przykład: opis knajpki z błyskiem fantazji? Cudownie. Small talk z barmanem? Nie ma problemu. Kochanki w każdym miejscu gdzie postać wejdzie? Dyskusyjne. "Zgodził się na wszystko co chciałem" już definitywnie nie przejdzie.
Mentorzy są jednocześnie "małymi" Narratorami Po części wynika to z formuły warsztatów, a po części z faktu że ich postacie mają silniejszy "odcisk" na świecie. Korzystajmy z tego, a nie walczmy z tym. Ale jeżeli faktycznie będzie problem, PW i spróbujemy go rozwiązać

Szerokość avatarów: 150px

Skrót podstawowych informacji, a na dole "Pytania i odpowiedzi" (Moja pierwsza pijawka: podstawowe informacje potrzebne do gry w Wampira: Maskaradę)
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 26-12-2015 o 10:22.
TomBurgle jest offline