Wątek: Sparta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 22:33   #30
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
To Olek i Troja były ekranizacjami komiksów?
Sam film oglądałem za namową kolegi, który się zachwycał. Ja jakoś powodów tych zachwytów nie znalazłem (tak samo jak nie podobało mi się SinCity) ale niektóre fragmenty były ok. Mimo, że jestem raczej laikiem w temacie historii to wiedziałem, że spartanie to raczej zbroje mieli i ciągle mnie to denerwowało :P
A co do celowości tego topicu. Oczywiście, że to tylko ekranizacja komiksu i nie ma co wymagać od niej odwzorowania rzeczywistości. Jednak warto te naciąganie historii prostować, bo niestety wiele osób buduje sobie zdanie na temat tego co się tam działo na podstawie tego filmu... Po wyjściu z filmu zastanawiałem się jak wielu ludzi będzie uważało, że większość tego co tam pokazano to prawda (no pomijając te różne "potworki" itp.).
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem