Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 23:05   #34
Xanthos
 
Reputacja: 1 Xanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skał
A właśnie przypomniało mi się, że mialem o coś zapytać. Może mi ktoś doradzi. Zastanawiam się czy nie zrobić specjalizacji w jakiejś szkole magii, tylko, że nie wiem czy warto. Mistrzem poznania nie chce za bardzo być, a każda inna szkoła wymaga poświęcenia 2 innych. Fajnie byłoby mieć czary premiowe, ale które szkoły poświęcić? Zawsze miałem dylemat jeśli chodzi o ten wybór, a w ed. 3.5 sporo się pozmieniało jeśli chodzi o czary...np. wszystkie słowa mocy to oczarowania, a nie przemiany, wszystkie teleporty to przyzywanie a nie przemiany (coś strasznie okradli te biedne przemiany) itd. Wszystkie te zmiany sprawiły, że zupełnie zgłupiałem i nie wiem co robić. Szkoda mi takiej ilości czarów, wszak piaski pustyni niosą ze sobą wiele niebezpieczeństw
 
Xanthos jest offline