Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2015, 10:09   #4
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
1) Tak, bo poznaje wszystkie informacje o zarażonym, w tym jego ukrytą rolę. Zarażony nie wie o zarażeniu. Nikt nie jest informowany o efektach akcji poza wykonującym akcję (tylko w przypadku zabójstwa efekty akcji są jawne dla wszystkich). Frakcję Obcego stanowi jedynie Obcy. Jeśli obcy kontroluje całą zwycięską frakcję, to Obcy jest zwycięską frakcją, a pozostałe dwie są przegrane.

2) Osoba która dołącz do mafii zachowuje swoją wcześniejszą rolę, ale jest członkiem mafii. Po prostu policjant czy ksiądz nie będzie korzystał z umiejętności policjanta/księdza jako mafiozo, bo nie ma to dla niego żadnego sensu.

3) Każdy mafiozo wie, kto jest innymi mafiozami. Punktacja liczona jest za prawdziwy głos.

4) Role jawne muszą być albo korzystne dla obu głównych frakcji, albo dla obu niekorzystne. Mam nadzieję, że jest to oczywiste.

5) Dotyczy to zarówno informacji jak i punktacji.

6) Znowu - tylko wykonujący akcję jest informowany o jej efektach.

7) Tak.

8) Znowuż - nie dowiaduje się niczego.

9) Dwukrotnie czyli dwukrotnie. Odsyłam do zasad - w jednej nocy/dniu można wykonać tylko jedną akcję. Jeden unieważniony głos daje zero głosów. Ile głosów dają dwa unieważnione głosy?

10) Znowu - tylko wykonujący akcję są informowani o jej efektach.

11) Lincze zasadniczo nie posiadają opcji głosowania poza miejscem zamieszkania Podróżnik podczas wyjazdu na jedną turę nie bierze udziału w grze.

12) Burmistrz == Sędzia. W którymś momencie zmieniłem nazwę tej roli i mi się teraz miesza. Poprawię.

13) Post wysłany o 7 rano, pisanie rozpoczęte o 5 Poprawię.

14) Jak wyżej. Poprawię.

Ponumeruj proszę akapity, żeby było widać na szybko, co się do czego odnosi.
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 25-10-2015 o 10:11.
cat meat jest offline