Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 23:09   #13
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Cóż... jak już wspomniałam - swoje uwagi odnośnie postów innych ujawniam tylko jeśli uzasadnione jest przypuszczenie, że zostaną dobrze przyjęte.

Dla osób nowych - całkowicie nieprzyzwyczajonych do poprawnej polszczyzny jako wartości samej w sobie - takie uwagi mogą być ciężkim szokiem... a szczerze nie mam zamiaru zniechęcać nikogo do LI. Wręcz przeciwnie.

Myślę, że opinia Vengara, jako osoby kiedyś znajdującej się 'po drugiej stronie barykady', jest tu szczególnie cenna
Może po prostu wobec osób nowych, notorycznie popełniających błędy - ale już 'zadomowionych' warto podejmować jednak akcje edukacyjne...? Mają szanse powodzenia chyba tylko, jeśli pouczającym będzie osoba życzliwa - najlepiej zaś 'znajoma'
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.

Ostatnio edytowane przez Tahu-tahu : 16-04-2007 o 23:11.
Tahu-tahu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem