Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2015, 10:38   #33
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

tradycyjnie - czas dla Was na kolejne do soboty 31.10.2015r (do końca dnia). moja odpiska 1 listopada, ale ze względu na święto, może pojawić się wieczorem.

Znów mam GG docki w pracy (bo ten tydzień nie miałem). Mam nadzieję, że zadania w tygodniu pozwolą mi zerknąć od czasu do czasu i coś Wam tam odpisać.

Nie uzupełniłem KP, ale są pierwsze ubytki w Poczytalności.
Sophie straciła -2PP, Bertrand -1PP a Ottone -3PP.
Nie na tyle dużo, byście się tym przejmowali, a ubytek i reakcja na niego uwzględniona w moim poście.

Anonim, Marc również testował poczytalność, ale test Ci się powiódł i nie ma ubytków. Oznacza to, jako stary wyjadacz Zewu, że doświadczył czegoś, czego nie jest w stanie normalnie zracjonalizować. To taka wskazówka dla Ciebie, gdybyś zastanawiał się czy uwzględniać to w swoim zachowaniu i jak.

Wszelkie pytania od Was tutaj lub na GG docku, a jeśli mają pozostać "sekretne" przed resztą badaczy - na PW poproszę

Pozdrawiam i do poczytania.
 
Armiel jest offline