Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 23:40   #182
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Nie pisalem do tej pory poniewaz, przyznam szczerze ze nie wiedzialem jak zareagowac i tak naprawde nadal nie wiem.

Dwie uwagi:
Jezeli chodzi o sesje - Mysle drogi Solefinie, ze istotnie zglosilismy sie do sesji zacheceni Twoja notka w rekrutacji, zapowiadajaca historie w klimacie lowcy wampirow. Natomiast przynajmniej chwilowo postawiles nasze postacie w sytuacji/obliczu konfliktu wykraczajacym bardzo mocno poza ramy tego co ja uznalbym za atmosfere lowcy. Stad moje (a jezeli moge mowic za pozstalych to nasze) wachanie. Zgodnie z zasada szanuj i ufaj swojemu MG, chce kontynuowac granie, jednak osobiscie uwazam ze polaczenie dwoch swiatow (naszych oczekiwan z kosmologiczno-ezoteryczna wersja swiata) moze byc bardzo trudne. Zwlaszcza ze jak juz zauwazyl wczesniej Tammo, nasze postacie byly tworzone zgodnie z tym co uznalismy za idee lowcy. Teraz jedna projekcja sprawia ze nasze postacie musza przewartosciowac siebie lub ja zignorowac. Byc moze to byl Twoj cel ... wydaje mi sie ze ten konflikt zacmi wszystkie inne sytuacje przed jakimi stana nasze postacie.
(Mam jednak nadzieje ze sie myle )

Komentarze - religia jest tematem zbyt osobistym i waznym aby wypowiadac sie o niej bez zachowania prawdziwego szacunku dla drugiej strony (szczegolnie jezeli sie dobrze tej drugiej strony nie zna).

W zasadzie nie wiem jaka konkluzja powinienem podsumowac swoja wypowiedz. Podobnie jak Wernachien, uwazam ze gralo nam sie do tej pory swietnie. Wielka w tym Twoja zasluga, Solefinie, ale rowniez Wernachien i Tammo przyczynili sie do tego walnie. Fajnie gdyby nam sie udalo kontynuowac w dobrej atmosferze.
 
Szusaku jest offline