Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2015, 13:39   #505
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Dzieciak chory, a ja się właśnie dowiedziałem w pracy, że jutro jadę na delegację do Szwecji. Wyjazd jutro 17:00, wracam w piątek rano, także nie pogram w tej kolejce za wiele... Fantastycznie...

Deklaracje na tą kolejkę, poza tym to pewnie Edmund będzie na autopilocie...
- najpierw się uwolnić - jeżeli ma ręce zakute za plecami to będzie próbował przełożyć ręce pod swoimi nogami, a następnie ściągnąć worek z głowy,
- jeżeli przyjmie to wszystko w miarę spokojnie to fajnie by było dorwać jakąś broń, może sierżant, który zginął w paszczy Pufcia zgubił miecz?
- co dalej to zapewne wypadkowa, jednak Edmund będzie za tym, aby uciekać, walka z niekończącą się falą mutantów nie ma najmniejszego sensu, a ponadto trzeba powiadomić kompetentne władzę, chociaż Edmund stracił wiarę w takie instytucje,

Jeszcze jutro w pracy będę na forum i chętnie coś tam zrobię, ale potem mnie zwyczajnie nie będzie :(
 
Evil_Maniak jest offline