Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2015, 16:30   #351
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ale czemu się tak denerwujesz? Ja odgrywam swoją postać a Ty swoją. Każdy ma jakiś pomysł na grę. Ja chciałem tak zrobić to zrobiłem i tyle, chyba nikt mi nie broni Też mam się złościć że Karl np. niepotrzebnie kogoś postraszył? Że powinien postąpić inaczej? A to że zbroje zdejmuje się długo to fakt, sam przecież chciałeś grać mechanicznie. Mysłałem że jeśli Karl byłby zdecydowany to po prostu poczekałby aż Otwin ją zdejmie a ty w swoim odpisie zaczał byś od: " a gdy tylko Otwin zdjął już swoją zbroję..." i dalej pisałbyś swoje

Dodałem zdanie i myślę że dalszy rozwój sytuacji powinien rozegrać MG u siebie a nam w jednym poście opisać wynik tej bójki i tyle.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline