Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2015, 21:50   #353
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Panowie to tylko gra, mamy tutaj się dobrze bawić, a nie złościć. Myślę, że nie będzie to dobry pomył jeśli ja stworzę całą bójkę bo będzie dosyć sztuczna i pozbawiona waszych pomysłów. Dlatego pomyślałem, że utworzę wam

Google Dokument

i tam może wejść każdy nie tylko Dekline i Dnc, ale i pozostali jeśli będą chcieli się wtrącić, bo zawsze będzie żywiej.

Ja mam zamiar to mieć pod kontrolą, także może coś się jeszcze wydarzyć coś czego może się nie spodziewać. Zasady są proste wasza jest inwencja twórcza i rzuty (piszcie je w nawiasach w dokumencie oczywiście oznaczając kolorami), a moje zadanie to rozpatrywanie tego.

Miejcie jeszcze jedno na uwadze, że sesja od początku nie była mechaniczna, dlatego i teraz mogą się pojawiać takowe elementy. Jako MG tak postawiłem sesję i właśnie na to się zgodziliście dlatego też mam zamiar się trzymać. Jak do tej pory nie było z tym problemów, a często nie było żadnych dodatkowych rzutów, bądź było rzuty na waszą korzyść.

Tak więc w sesji mogą pojawiać się rzeczy jak i w życiu, które są spowodowane szczęściem i pomysłowością. I tutaj trochę powiem już koloryzując, bo małe są na to szanse, ale w Warhammerze są bogowie, jeśli ktoś bardzo wierzący i będzie mu jakiś bliski bóg to nie ma problemu aby coś ten bóg zrobił

Więc nie ma co się więcej sprzeczać tylko wchodzić proszę na dokument. Dałem już lekkie wprowadzenie no i pierwszy możesz Dekline pisząc jak zachowujesz się gdy ściągniesz zbroję, czy może oczekujesz na ruch Karla, czy coś innego. W innym wypadku jeśli uważasz, że nie masz nic, to Dnc napisz jak atakujesz Otwina, który właśnie ściągnął zbroję.
 
Inferian jest offline