Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2015, 01:06   #120
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Zajrzałem w KP Malborna uważniej. Ma wykupione "bow" na druga rangę oraz dodatkowo wykupione przez Ciebie dwie rangi "(bows)". To dublowanie a na dodatek, nie można wykupywać całej grupy (tylko wtedy można rozwiajać jak się dostanie z archetypu).
Zatem ma resztę 9XP za zwrócone (bows).
(swords) zostawiamy jak mają być wedle zasad, bo masz jeszcze dużo XP do wydania. Umie za drugiej randze walczyc każdym mieczem, bo tak go wychowano, nawet jeśłi teraz młodzieniec sztychu nie nosi razem z piórem i "kijem".

Ponadto, Malborn ma niewykorzystane 6XP. Nie wiem na co kisisz te punkty, ale jeżeli zapomniałeś wydać, to możesz to zrobić.

Tak czy inaczej masz do wydania w sumie 15 XP. Sorry, że to przeoczyłem wcześniej, ale archetypy widac dopiero w podręczniku, a tam nie sprawdzałem/nie pamiętałem (a kreator nie ma kontroli nad tym).

Rozwój um. bojowych Dunedaina:
1 ranga 3XP
2 ranga 6XP
3 ranga 9XP
4 ranga 14XP
5 - 21
6 - 32

Co moge podpowiedzieć, to zamiast rozwijać "bow" i "dagger" na drugą, podniósłbym "spear" na drugą rangę, a potem za wolne 20XP od razu na trzecią i jeszcze reszta zostanie 11XP. Mało zabraknie do czwartej na ewentualną przyszłość, żeby zostać dunedańskim, oczytanym kozakiem
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 27-10-2015 o 01:32.
Campo Viejo jest offline