Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2015, 15:26   #355
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Dnc

Cytat:
Dałem odpis i dodałem rzuty - chociaz chyba MG powinien rzucać

Tak jak napisałem, jeśli chcecie mieć pewność, że nikt sobie nie przerzuca to należy zastosować się do tego co napisałem kilka stron temu i zapomniałem teraz powtórzyć:

Cytat:
no albo co jest najsprawiedliwsze tak mi się przynajmniej wydaje. A dokładnie rzucacie na kostnicy i podajecie link wtedy każdy ma czyste ręce. Wtedy samo wszystko idzie, a wy musicie porównywać jedynie wyniki z tym co każdy ma na karcie postaci, no i ja to mam zamiar skontrolować aby wszystko przebiegało zgodnie z "prawem ".
Jeśli zdecydujecie się na kostnica.eu to będziesz musiał Dnc jeszcze raz rzucać, kto nie zna tej strony to dodam. Tam można pisać do czego jest rzut i jaka kostka, imię bohatera itp. To wszystko pozwala na pełną kontrolę.
 
Inferian jest offline