Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2015, 20:52   #153
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gerappa92 Zobacz post
Ja wchodzę co najmniej raz na dzień na doca, więc myślę, że to definiuje moja chęć do gry . Jeśli odniosłeś wrażenie, że odpisuję na siłę to szkoda ale może tkwi w tym ziarnko prawdy bo mi spadła motywacja ale to sinusoida raz na dole raz na górze. Sam wiesz jak to to jest, "zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma".

Przechodząc do meritum, GRAMY! :P.
Później sprawdzę co tam na docu bo wczoraj chyba mnie nie było
Akurat w Twoim przypadku takiego wrażenia nie odniosłem wcale.
Nie muszę chyba mówić, że wykazujesz się największą aktywnością na docu i stale podejmujesz jakieś działania (nawet Liapoli udało się już PP'ka stracić! ). Oby tak dalej.

Skoro wszyscy zadeklarowali dalszą chęć do gry, to GRAMY!

Cytat:
Napisał Blacker
Posta w takim razie wrzucę prawie na pewno przed północą
Spoko. Nie musisz się spieszyć, bo ja i tak posta swojego dam najprędzej w czwartek, a już na pewno w piątek (niestety jutro raczej nie będę miał czasu, a w czwartki do domu wracam zawsze dosyć późno). Do tego czasu poproszę tu o deklarację co wasze postacie mają zamiar robić od rana.
No i napiszcie kto bierze ze sobą Kriega. Zawsze może się przydać dodatkowa para rąk. Jak nikt nie będzie zainteresowany, to pójdzie gdzieś w swoją stronę (ale wciąż pozostanie w grze).
 
Hazard jest offline