Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2015, 20:39   #158
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Lothar zamierza kontynuować wątek znaku odkrytego u Nomy. Zabierze Kriega, bo to w sumie on zaczął

Kierunek - dzielnica portowa i wypytywanie o Krwawy Okręt (może ktoś uczestniczył w wejściu na pokład, czy coś), a później próba wywiedzenia się czegoś u Straży (w grę wchodzą również strażnicy po służbie, którzy chętnie podzielą się uwagami w zamian za kielicha, czy dwa )
Ok.
Jutro już zacznę pewnie pisać posta, ale skończę go najpewniej dopiero w piątek. Dlatego proszę do jutra do 18:00 o deklarację (Fyrskar i Blacker [e. już wiem co robi Wróbel ]).

@Gerappa odpiszę w docu dopiero jutro. Sorry że tak późno, ale miałem dziś wizytację starych znajomych i teraz nie jestem w stanie niczego sensownego napisać. :P
Poza tym jeszcze raz - sto lat.

A no i jeszcze jedna sprawa:
JUTRO PD'KI!
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 28-10-2015 o 20:54.
Hazard jest offline