Wątek: Warcraft [RPG]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2015, 00:03   #24
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok.
Moja postać już poszła.
Zul'Khan. Troll Witchdoctor.

Bardzo niebezpieczny na dystans. Zaklęcia jedynie z aspektów, ale mistrzu jeszcze musi się wypowiedzieć na pw
W aktualnej postaci:
Rzucam Healing Warda, któego jednak da się zniszczyć, więc trzeba go bronić. Tarczę Błyskawic która jest moim jedynym ratunkiem przed walką wręcz z kimś kto wie z czym to się je i może uratować skórę naszemu wojownikowi gdy go otoczą oraz Dalekowidzę.


Czyli przyjmuję rolę dystansowca i, w pewnym stopniu, leczę. Mam też wymaksowaną gadkę.
Sugestie:
Na pewno potrzeba wojownika. Najlepiej jakiegoś tanka, co na jeden z aspektów weźmie jakiegoś taunta, albo coś co pozwoli mu uratować mnie gdyby mnie zmuszono do walki wręcz
Nie mam też możliwości rażenia większej ilości przeciwników, więc jakiś mobkiller także będzie w cenie.
Mag z iluzjami także był by cholernie użyteczny.
Taka moja wishlista =3
 
Arvelus jest offline