Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2015, 18:32   #161
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Pozwól Hazard, że w tej kolejce nie odpiszę. Nie chcę wrzucać garści przemyśleń bez kontekstu.
Nigdzie nie pisałem, że chcę wasze posty. Po to gramy na docu, by nie męczyć się opisami przemyśleń i przeżyć wewnętrznych (nie żeby nie były mile widziane ). W tej kolejce wystarczy mi tylko to, co Blacker przerzucił z forum, jak będę potrzebował osobnych postów to dam znać.

PD'ki za dzień 2.:

Liapola: 75 PD (W sumie 135).
Lothar: 65 PD (W sumie 120).
Wróbel:60 PD (W sumie 115).
Ludwig: 60 PD (W sumie 115).
Krieg (jakby Lost jednak miał się pojawić): 40 PD (W sumie 110).

Nie będę tym razem rozpisywać się za co i dlaczego tyle przyznałem. Powiem tylko, że wziąłem pod uwagę ogólną aktywność, pomysłowość i decyzyjność postaci. Dobre pytania i dialogi też są wynagradzane. Za ilość fragów nie rozdawałem, choć za pomysłowe akcję w czasie walki lub w ogóle unikanie jej, PD'ki mogą polecieć.
Ogólnie już każdy może wykupić jedno rozwinięcie. Napiszcie mi tu, albo na PW, co chcecie, a dopisze to wam do KP.

@Gerappa odpisałem w docu.

Już zaczynam skrobać opis dla reszty, ale tak jak pisałem wcześniej, najpewniej będzie dopiero w piątek.
 
Hazard jest offline