Wątek: Warcraft [RPG]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2015, 09:44   #29
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Zgłaszam się tyle tylko że KP mogę wysłać prawdopodobnie dopiero w poniedziałek gdyż w weekend full pracy w związku zw Świętem Zmarłych.
Proszę jedynie o rozpatrzenie mojego wniosku racjonalizatorskiego i nie zakończanie rekrutacji wcześniej lub o możliwość ewentualnego rozszerzenia ilości dopuszczalnych graczy. Uzasadnienie mojej prośby: jak już jest jakaś zaje...fajna rekrutacja to trwa krótko i zazwyczaj jest masa chętnych, a dwa moim skromnym zdaniem (z obserwacji sesji na Lastinn) wynika, że zawsze lepiej mieć kilku graczy więcej na początku gdyż i tak (niestety) prędzej czy później kilku się wykruszy.

Dodatkowe zapytanie czy przyszła drużyna może być mieszana czyli Horda i Sojusz ramię w ramię czy raczej nie?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline