Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2015, 21:09   #25
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Witam.


Piątek nadszedł, czas rozprawić się z kartami. Wbrew moim przewidywaniom pojawiło się ich całkiem sporo, szczególnie dzisiaj, przez co zmuszona zostałam do mocnej zmiany zamiarów i wyrzucenia całej tony tekstu. Wiem jednak, że Ci którzy zostali wybrani do sesji, sprawią że będzie ona przyjemną zarówno dla mnie, jak i pozostałych uczestników (pojęcie “przyjemna” różne znaczenie mieć może, proszę brać to pod uwagę ). Zatem…

Do sesji dostali się (w luźnej i kompletnie przypadkowej kolejności):

MistrzTrzechMieczy
Aveane
Kerm
Vivianne
Cyjanek


Pozostałym pięknie dziękuję za wzięcie udziału i podzielenie się ze mną swą twórczością. Szczególnie tym, którzy przeszli etap wstępny, jednak nie zostali włączeni do końcowej listy. Wasze karty były bardzo dobre, naprawdę. Problem w tym, że w ostatniej chwili pojawiły się perełki, które jednak bardziej do celu i ogólnych planów jakie mam co do przebiegu sesji, pasowały. Proszę jednak nie poddawać się, gdzieś tam jest sesja i mg, którzy będą bardziej niż szczęśliwi mogąc dołączyć tak utalentowanych twórców do swoich sesji. Ot, to nie ja, nie tym razem.


Post rozpoczynający sesję pojawi się najpewniej jutro, być może dzisiaj, nie obiecuję.

Jeszcze raz dziękuję i gratuluję tym, którzy się dostali.
Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline