Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2015, 11:24   #1
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Głód

Witam.


Post rozpoczynający sesję się pojawił, nadeszła zatem chwila, w której oficjalnie pragnę was w niej powitać. Aby nie było, po raz kolejny przedstawiam listę osób, które się dostały.

MistrzTrzechMieczy
Aveane
Kerm
Vivianne
Cyjanek



Teraz czas na parę ogłoszeń parafialnych.

Avatary w sesji powinny mieć szerokość 150. Nie mniejszą i zdecydowanie nie większą.
Odpisujemy w formie dowolnej, takiej jaka będzie dla was wygodna. Preferowana jednak jest osoba trzecia i czas przeszły . Nie zamierzam jednak zmuszać do nich torturami.
Czas na wstawienie postów macie do piątku. Jeżeli wszyscy wyrobią się wcześniej, postaram się by kolejny mój post także pojawił się w odpowiednim czasie.
Używamy doc'a. Tu jednak jest mały kruczek… Aby uzyskać dostęp wymagane jest bycie zalogowanym. Dostęp jest bowiem ograniczony. Osoby, które nie podały mi swoich namiarów, proszone są o uzupełnienie tych informacji poprzez pw lub gg.
Zapewne o czymś zapomniałam, proszę więc czuć się swobodnie i mi o tym przypomnieć .


Happy Halloween.
Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline