Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2015, 10:20   #49
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ja tam w sesjach na literówki nie zwracam uwagi. Piszę "z marszu" i wrzucam - tak, jakbym opowiadał wam sesję podczas grania "na żywo" (no prawie tak samo, bo czasami walnę długi monolog NPC-em).

Też się tym nie przejmujecie. Piszecie bardzo fajnie - wszyscy i taki poziom mocno podnosi odbiór sesji i przyjemność z jej prowadzenia. ja lubię, kiedy odpis gracza mnie inspiruje, daje pole do popisu w moim odpisie.

Co jest jeszcze ważne - deklaracje muszę dostawać od Ws jasne deklaracje, co robią Wasi bohaterowie lub co zamierzają zrobić. Mogą być w tekście posta (najlepiej) lub w PW. Bym wiedział, na co pisać w swoim odpisie.

Kolejna turę proponuję poprowadzić tak:
1) Dyskusja pomiędzy Wami (nie ma mojego NPCa więc będę ją śledził "z doskoku - jeśli będziecie chcieli bym coś dopisał, ustosunkował się - proszę PW lub nich ktoś zasygnalizuje to w komentarzach).
2) Deklaracje - jest godzina 18:00. Za Waszymi bohaterami podroż, długi dzień - trzeba pamiętać o zmęczeniu (nie wszyscy rzecz jasna - pozostawiam Wam to w Waszej ocenie). Powiedzmy że chciałbym się dowiedzieć co bohaterowie planują robić tej nocy i jak (o ile to zrobią) chcą dostać się na dół lub jakie działania w potencjalnym śledztwie zrobią.

I jeszcze jedno.
Ci, których Moc wynosi 4 lub więcej mogą od czasu do czasu poczuć to samo dziwne uczucie, jakby byli obserwowani (chociaż nie tak intensywne - bez utraty PP), chociaż nikogo nie widzą. Uczucie to towarzyszy im w całym domu.

Ci, którzy mają umiejętność Czujność 4 lub więcej od czasu do czasu mogą też usłyszeć jakieś dziwne dźwięki, niby szuranie, skrzypnięcia itp. dochodzące gdzieś ze ściany lub z góry (strychu). Szczury najpewniej. O tym też warto pomyśleć.

Czas - jak zawsze - do soboty do 7 listopada 2015r.

Ten post potraktujcie jako "przegadaną" naradę zamykającą PROLOG opowieści.

Pozdrawiam i lecę na groby bliskich. Pewnie do wieczora mnie nie będzie.
 
Armiel jest offline