Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2015, 12:07   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
(Napisane 02-09-2015, 06:41)
Przepraszam bardzo że bue dawałem znaku życia ale się pochorowałem ta sesja ma u mnie pierwszeństwo jak tylko wrócę do formy.

EDIT Udało się wrócić do formy pracuję nad dłuższym wpisem który posunie akcje sesji do przodu

Edit2: Wybacz nie było mnie bo mam poważną chorobę w najbliższej rodzinie i jestem po prostu rozbity. Wolałbym nie rezygnować z tej sesji bo mam jeszcze kilka fajnych pomysłów ale nie jestem pewien kiedy pozbieram się emocjonalnie na tyle żeby wrócić do PBFów.
(napisane 09-09-2015, 10:45)
EDIT3: Sytuacja się nieco wyjaśniła spróbuje wrócić trochę na forum.

EDIT 4 Wybacz że tak długo a post tak krótki miał być dłuższy ale uznałem że pozwoliłem sobie na dosyć NPCowania twojej postaci w tej akcji i podjęcie tej decyzji w następnym odpisie który powinien być już szybciej bo zacznę go pisać teraz dowiesz się co się dzieje w klubie.
 
Brilchan jest offline