Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2015, 19:34   #8
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Tak, mam nawet w planach kilka możliwych zakończeń wątku głównego (i pewnie wpadnę na kilka kolejnych w trakcie sesji), ale to co będzie się dalej dziać to już w dużej mierze zależy od was. Przewidziany przeze mnie awans też jest mocno zależny od tego co będzie się dziać. Na potrzebę sesji stworzyłem masę lokacji i wątków pobocznych, ale to ile miejsc zwiedziecie i zadań wykonacie zależy tylko od was.

Z tym wątkiem głównym też starałem się dać jak najwięcej wolności i wcale nie trzeba się go podejmować na samym początku. Jeśli gracze będą mieli już dosyć umiarkowanych warunków Jeziora Pary to po zakończeniu sesji zawsze można się przenieść do skutej lodem Doliny Lodowego Wichru lub pustynnych klimatów Anauroch

Dostałem już pierwsze karty postaci:
Aro.Is wcieli się w ciemnoskórą czarodziejkę.
Clutterbane (brakuje jeszcze biografii postaci) poprowadzi inkwizytora z zakonu Płomiennej Pięści z Athkatli.
Nami będzie naszą wyrocznią.
A Flamedancer zagra summonerem (rytualista/zaklinacz duchów).

Na karty czekam do 10.11.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Nami : 02-11-2015 o 11:23. Powód: Post pod postem
Warlock jest offline