Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2015, 03:01   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gram w dwóch sesjach PF ale w obu kolega pomógł mi stworzyć KP ale teraz sobie poczytałem i chciałbym spróbować sam więc jestem kimś w rodzaju początkujący +

Poniżej wrzucam wstępny koncept postaci jeżeli się spodoba to prześlę mechanikę.

[MEDIA]http://t08.deviantart.net/DQx00h6-MLdxwYlVVxJIudm-kmg=/fit-in/150x150/filters:no_upscale()rigin()/pre00/bf14/th/pre/i/2012/261/e/0/blunderbuss_revisited__by_benibenigg-d5f3mjj.jpg[/MEDIA]

Koncept postaci mechaniczny Forgemaster buffer drużyny.

Koncept historii: Aurelio Whiteshield syn Duglasa jest młodym krasnoludem tarczowym pochodzi z odnogi klanu Firefist jednej z szanowanych rodzin berserkerów na terenie Krain Lodowego Wichru. Jego dziadek zabił arcykapłana Aurelii a ten ostatnim oddechem przeklną jego i wszystkich jego potomków:
- Twa broda będzie biała jak śnieg, twój umysł spokojny i przejrzysty jak tafla lodu w twej duszy zamieszka chłód nigdy piwo ni zabawa nie przyniesie radości ani tobie ani twym potomkom.

Dziadek wyprowadził się na Wybrzeże Mieczy uciekając przed wstydem i sromotom, ojciec jest kupcem wyznawcom Wukeen a młodego Aurelio od zawsze fascynowały wynalazki wyznaje Gonda i właśnie skończył akademie na wyspie Lathan ruszył w podróż aby zdobyć doświadczenie marzy mu się połączenie kowalskiej tradycji krasnoludów z natchnioną pasją gnomów.

 
Brilchan jest offline