Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2015, 20:13   #47
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Faktycznie podczas tworzenia mogłem pomylić strony, ale to z tego powodu, że Tyr abdykował w 1385 DR i przekazał swą domenę Tormowi, który przejął jego obowiązki, choć później przekazał go Bahamutowi.

Jednakże, obaj dzielą wspólne zainteresowania, zaś ich główną domeną jest prawo, więc póki co zostanie tak jak zaprojektowałem.

Jest też drugi powód - od dłuższego czasu chodzą plotki o romansie między Lordem Alavorem i arcykapłanką świątyni Tyra, Verną Lightbreeze. Choćby dla zachowania samych pozorów, że władza nie ma wpływu na decyzję sądów, wybrano na to stanowisko względnie neutralnego gnoma, Ogdena Firebridle.

Obrazek świątyni Tyra nie ja rysowałem, ale pasował mi na wystrój wnętrza świątyni i na jego podstawie stworzyłem jej opis. Tyr jako wyznawany przez wielu paladynów bóg, został tam odzwierciedlony jako jeden z nich i to już moja autorska wizja.
Przedstawienie Tyra w ten sposób można fabularnie tłumaczyć jako efekt izolacji regionu (Twoja postać może się z tym nie zgadzać, ale dla nich to jest niczym dogmat), swego rodzaju odnoga kościoła Tyra, która dzieli te same wierzenia co reszta jego wyznawców, lecz przedstawia go w inny sposób - bardziej powiązany z historią regionu Jeziora Pary i wydarzeń jakie miały tu miejsce.

Jako przykład może posłużyć Tempus, który jest nazywany Temposem przez barbarzyńców z Doliny Lodowego Wichru i portretowany jako jeden z nich.


Pełna lista nadesłanych postaci:

Clutterbane (Inkwizytor) - brakuje tła fabularnego
Cedryk (Paladyn)
Morfik (Łotrzyk)
Psionik (Occultist) - brakuje tła fabularnego
Ryder (Kleryk - Crusader)
Pan Elf (Wiedźma) - brakuje mechanicznej karty postaci
Nami (Wyrocznia)
Kerm (Wojownik - łucznik) - brakuje tła fabularnego
Aro.is (Czarodziejka)
Brilchan (Kleryk - forgemaster) - brakuje mechanicznej karty postaci
Flamedancer (Summoner)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Proszę pamiętać, że nie biorę pod uwagi kolejności nadesłanych kart, a więc każdy ma równe szanse.

Rekrutacja trwa do końca: 10.11.2015
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 04-11-2015 o 11:45.
Warlock jest offline