Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 08:50   #42
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Kochani. Akcja zakończona pełnym sukcesem. 229% normy osiągnięte.

Teraz tylko czekać na książkę.

Dziękuję każdemu, kto wsparł mnie finansowo - nigdy Wam tego nie zapomnę szczególnie że kwoty wpłacane przez LI-cze (nie będę wymieniał z nicka) były naprawdę niezwykle (w tym jedna najwyższa wpłata!). To wiele dla mnie znaczy.

W grudniu książka pojawi się fizycznie w moich rękach.

Liczę na recenzję z Waszej strony.

Liczę na to, że może ktoś zechce ją kupić ode mnie - koszt będzie w graniach 37-42 zł (będę wiedział ile dokładnie kiedy będzie po składzie i poznam objętość) + koszty wysyłki. Na pewno będzie to książka dość gruba (szacuję 650-700 stron) formatu a5 w twardej, trwalej oprawie.

Oczywiście sprzedawana przeze mnie będzie z dedykacją i autografem więc prezent dla miłośnika literatury fantasy jak znalazł- szczególnie jak pojawią się recenzje i będą, mam nadzieję przychylne.

Uściski dla Was za pomoc i wsparcie!
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem