Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 17:09   #20
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bounty Zobacz post
PS. Leon jaki dyspozycyjny w tym miesiącu.
Jak klikałem to byłem, u mnie to się zmienia :P
Np zmieniło mi się, że 6 pt. i 14 sbt. zostałem wmanewrowany w dyżury w arbeit i kiblować bede tam do 21:30.

Może się zdarzyc też tak, że ustalicie 21 sbt wyjscie, a przyjaciel stwierdzi, ze urodziny robi w sobote zamiast 24 kiedy je ma faktycznie i termin juz mi odpowiadal nie bedzie choc odpowiada teraz XD
Zbyt chaotyczny tryb zycia prowadze by porafic okreslic co z weekendem za tydzien czy za 2 tygodnie np. :P
Jak ostatnio gdy juz z domu do Snu Pszczoly wyszedlem do Vivi, a mnie telefonem sciagnieto na Żoliboż na spontaniczna domówkę.

Tak to u mnie zbiorczo wyglada choć wola, ochota i chęc kombinowania by w razie czego jest :P


Cytat:
Napisał Bounty Zobacz post
To jak, uskuteczniamy coś jutro/pojutrze?
Jutro jak cos moge stawic sie na 20.
Pojutrze na 22
W sobote jakbyscie kombinowali, a ze znajomymi planszówki mi nie wyszly to jesteu free, ale do sensownej godziny bo nastepnego dnia w miare wczesnie samolot, a jak zaspie i nie polece to ktos mi coś wyrwie i bede spiewal falsetem.

Co do miejsca to mi obojetne byle nie gdzies na koncu swiata
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 04-11-2015 o 17:12.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem