Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 20:41   #3
Franek Dolas
 
Reputacja: 1 Franek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnie
Po pierwsze, dzięki za zainteresowanie i pytania.

-Ta kompania to gwardziści świeżo po ukończeniu trzy miesięcznego obozu szkoleniowego. Ostatnia wona z orkami miała miejsce dwa lata temu i mieszkańcy Armagedonu mogli być w miejscowych milicjach czy partyzantkach, jednak wcześnie nigdy nie byli w armii i nie uczestniczyli w ''grach wojennych''. Te manewry stworzono właśnie po to żeby ''zabić'' wrodzoną niechęć do odbierania życia drugiemu człowiekowi i aby ci byli gotowi na wszystko, nawet jeśli trzeba było walczyć ze zbuntowanymi regimentami czy tłumić zamieszki.

-Kiedyś miałem w posiadaniu podręcznik do Warhammera, jednak niestety nie mam już do niego dostępu, ale mam dobrą pamięć, którą posiłkuję informacjami z neta i gry Warhammer 40,000: Armagedon, która jest bogatym źródłem informacji o samym Armagedonie i talowych Legionach. Oczywiście wyszukiwałem także informacje o jednostkach zmechanizowanych w realnym świecie, więc nikt się nie może dziwić, że będą występowały podobieństwa.

-Z realiami skupimy się tylko na Armagedonie, więc jeśli ktoś nie zna uniwersum nie musi wiedzieć wszystkiego o Imperium. Można przecież grać górnikiem, który przez całe życie nie ruszał się z kopalni aż do zaciągnięcia się i nie wiedzieć nic o jakichś tam Tau czy Eldarach, tylko o tym że Imperator go chroni a Chaos i orkowie są źli.

Oczywiście naginam trochę kanon do swoich potrzeb, czym nie należy się przejmować. Jeśli ktoś będzie sztywno trzymał czegoś ustalonego, to powoli będzie stawało się nudne.

Mam Nadzieję że udało mi się odpowiedzieć na Twoje pytania
 
Franek Dolas jest offline