Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 21:56   #7
Aveane
 
Aveane's Avatar
 
Reputacja: 1 Aveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumny
A mi właśnie podoba się to, że wszyscy mają jakąś umiejętność i to mnie chyba najbardziej skusiło do tego, żeby zagrać. Jestem za tym, żeby to zostawić. Mam za sobą już dziesiątki, jeśli nie setki gier w mafię, gdzie z reguły nie trafia się żadna rola i tak naprawdę nie masz nic, grasz totalnie na ślepo.

Co do pomysłu nagradzania aktywnych, mam mieszane uczucia. Z jednej strony zachęta do pisania, z drugiej strony ryzyko, że pojawi się mnóstwo postów "byle coś napisać". Osobiście mam dużo czasu, żeby się udzielać i na dobrą sprawę co trzeci post w takiej sesji mógłby być mój, póki by mnie jakiś Warl... znaczy się Syndrom nie zabił

Za to jestem zwolennikiem restrykcyjnego przestrzegania ustalonych zasad typu modkill.

A jak ktoś się narazi tym, że nie pisze, to po prostu nie bierz do następnej mafii i tyle.

EDIT: Widzę, że Anonim nadal spina tyłeczek Jak nie potrafisz odróżnić gry "in Character" od "Out Of Character", to co Ty w ogóle robisz w RPG-ach? ^^
 

Ostatnio edytowane przez Aveane : 04-11-2015 o 22:00.
Aveane jest offline