Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 23:05   #13
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Anonim, Aveane:




Smarujcie obficie i bądźcie błogosławieni na PW.


Co do linczu:
50% jest niesprawiedliwie - to moje zdanie. Sprawiedliwa jest jedynie decyzja większości.
Poza tym - czym się różni Twoje 50% i lincz, od mojego (w pierwszej mafii) większość i lincz? Poza 1 głosem w te czy wewte? Bo wciąż dochodzi do linczu nieubłagalnie.

Cytat:
1. Gracz, którego postać zginęła może komentować rozgrywkę jedynie na gdoc cmentarza i powinien mieć absolutny zakaz robienia tego w komentarzach gry, czy innym miejscu forum. Jak mu tak smutno, że jego postać zginęła to gra mafia nie jest grą dla niego.
Spoko, ale tylko w ważnych kwestiach. To co on napisał mógł napisać każdy, nawet random spoza gry. Też byś mu kazał się wynosić, bo nie gra? Proszę, nie odpowiadaj. Mam was dosyć Sprzeczacie się jak przekupy i to jeszcze o taką bzdurę, że głowa mała. Jedyne do czego doprowadzacie, to psucie atmosfery i niezłe kiszenie kapuchy, fajnie by było, gdybyście się ogarnęli. Istna gównoburza.

Cytat:
4. "Modkill" za to, że ktoś nic nie pisze jest zły. "Modkill" mógłby być za brak głosu, a więc dodanie opcji głosowania "na nikogo" co by się liczyło jako głos.
Ok, w takim razie będzie jak pisałam wyżej. Mafia będzie milczała całą Fazę Dnia, a wy się pozabijacie nawzajem Tak będzie, ponieważ brak postów ze strony mafii = brak możliwości przyczepienia się.
Przykład? Warlock i postać Thora z 1 mafii.

Cytat:
6. Zakaz przyznawania się do roli jest zły i spokojnie może go nie być.
Tu zdania są podzielone między graczami, a ja nie chcę jednym robić gorzej.

Cytat:
7. Mafia to gra logiczna, a ja mam wrażenie, że niektórzy nawet nie rozumieją co czytają, nie odróżniają zachowań mafijnych od odgrywania roli i nie mają pojęcia o logice. I wyłącznie z tego powodu ochoczo zlinczowali Dartha Sidiousa w poprzedniej mafii i nie chcieli zlinczować Gandalfa w tej mafii. Bo nie widzą jak ktoś gra tylko widzą jaką postacią gra.
Cóż, nie mam się do czego przyczepić :P

Cytat:
Dzień kończy się o wyznaczonym czasie niezależnie od głosów na lincz.
przecież tak jest ....



Dalej nie wiem, poczekam na większą dyskusję, ale sądzę, że wprowadzę ograniczenia umiejek.

Co do nagród, dostanie je wybrana przeze mnie osoba, z 3 najbardziej aktywnych. A nie jakiś spamer bez polotu.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 04-11-2015 o 23:24.
Nami jest offline