Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2015, 08:09   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Pewnie, że zagram. Mam już nawet plany na postacie do trzech następnych edycji, więc mnie się tak łatwo nie pozbędziesz.
Co do tych wszystkich rozwiązań - zrobisz jak chcesz, ja i tak zagram. ^^
So true, so true my brother from another mother.

Co do reszty kwestii.

Poczekam na zpatchowaną i ostateczną wersję Fallouta.

W dupie mam, że Aveane czy ktoś inny gada przez sen.. hmm śmierć. Niech sobie gada, tylko ktoś o słabej psychice weźmie jego słowa za prawdę i na tej podstawie będzie głosował. Dla mnie to tylko błaznowanie.

Co do zmian i nowości/zasad w forumowej mafii prowadzonej przez Nami, każdy pomysł jest dobry i fajnie, że ludzie dają swoje propozycje. Mianowicie chodzi o to, żeby ożywić trochę akcję. Zwłaszcza w początkowych kolejkach bo tam nic się nie dzieje. Fakt, że zawsze podejrzenia spadają najpierw na tych co zabierają najwięcej głosu. Czyli co? Lepiej siedzieć cicho? No jak każdy będzie siedzieć cicho to będzie 14 Kubusiów Puchatków.. te emocje :P

A Nami.. Catwoman a nie Catwomen (liczba poj.)
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline