Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2015, 13:13   #49
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Sunellica - dzięki wielkie raczej nie jest to kwestia szczegółów, bo tego mnie akurat doświadczenie nauczyło, ale bardziej problem tego, czy zawrę w tej historii fajność postaci i przez to boję się zabrać za pisanie. A czas leci

Dobra, czas na pytanka, w sumie publicznie, a co
1. Nie planuję brać niczego spoza podstawki, ale czy taumaturgiczny wzrok z clanbooka Tremere będzie brany pod uwagę? Ot jestem ciekaw, bo może mi to pomóc zdecydować się, czy idę w Auspex czy Taumaturgię bardziej
2. Jakie starożytne/sekretne języki mogą się przydać? Wiem, że to trochę podchodzi o pytanie o spoilery, ale po prostu chciałbym wiedzieć co mógłbym wziąć, żeby wysoka lingwistyka (koncept który zawsze mnie strasznie jara) mi się opłaciła
 
Ambivalence jest offline