Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2015, 16:17   #41
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Skrótowcem:

DO ogólnie niechętnie, bo też zawsze się rozłazi w szwach i w sumie nie znoszę na siłę pitolić farmazonów, ludzie wiecznie odkładają odpisy bo nie ma czasu i pomysłu (na przykład ja tak robię) i ogólnie na diabła mi to, jak mogę się właściwie lepiej bawić w formach krótkich. Efektywnie i tak od czasu do czasu strzela się dłuższe odpisy, a jak ktoś całą grę tego nie robi, to mnie w oczy nie kole.

ad.1 Właściwie mógłbym spróbować, ale pośladów mi z opisu nie urywa, a że DO to raczej nie.

ad.2 Jedyny wyjątek na liście DO, a to ze względu że dobrze się orientuję w fabrycznych realiach (w sensie jestem robolem, tak), więc czuję że mógłbym w dowolnym momencie urodzić porządnego posta i może nawet dobrze się bawić przy opisach.

ad.3 Z opisu wynika że Neuro i to tyle... Nie wiem w czym wersja DO podobnej sesji miałaby być pierwsza, więc właściwie to samo co przy 1.

ad.4 Dodatkowo na nie - wydaje mi się że głebsza znajomość Bielonologii i doktorat z Dziejów Internetów (Fora Erpegie) byłyby wymagana, żeby się naprawdę dobrze przy tym bawić... Więc tak nie bardzo. Najlepsza opcja dla tych co spotykali się z B na piwo, czyli nie dla mnie, hyh.

ad.5 Przetrwajkę każdą w ciemno, przy czym parę komentarzy:

Pavor Nocturnus - najchętniej, bo w sumie nie grałem podobnej przetrwajki
Lot 414, jam nieumarły - mniej chętnie (w sensie na minus od choćby klasycznej), bo nie wiem jak wyjdzie pvp, ale i tak bym zagrał
Pierwotny strach - najmniej ciekawa opcja, kombinowanie to najciekawsza część, a tutaj brak zasobów i jeszcze mecha utrudnia. no chyba że coop taki dobry? Ja wiem?

CDN.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 05-11-2015 o 17:54.
Someirhle jest offline