Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2007, 15:52   #100
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Haha xP jak widzisz, i tak mi nic z niego nie wyszło, prócz *tradycyjnego* pecha xP. W TJT 1 jak coś wskrzeszałem, to też mnie mało nie zeżarło i widać zła passa trwa xP. Poza tym, Ty też mało jako obiad nie skończyłeś .

P.S. Dzisiaj czeka mnie pełna radości sesja u łapiducha (czyt. dentysty) połączona z takimi kosmicznymi rozrywkami jak: borowanie, plombowanie, odkamienianie, trucie... Gahh :/... Myślę, że osiągnę dzięki temu taki kosmiczny orgazm, że post może się dzisiaj nie pojawić. Albo będzie opóźniony jak pociągi PKP :P.
Pozdrawiam drużynę pierścienia świętej pieśni Olimpu .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline