Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2007, 17:38   #6
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hunter
-Zyrono, żeby odnaleźć ten przedmiot potrzeba nam jednej rzeczy... INFORMACJI.- powiedziałem...

Nagle usłyszałem kobiecy głos... Tak to była Sol.
"-Ale wiesz ,że bohaterstwo w tych czasach jest kosztowne: ekwipunek,jedzenie i karczmy po drodze do celu no i nieprzewidziane wydatki?"
-Nasza kompanka ma rację... Mi potrzeba trochę strzał i ostrzenia noży. Nie mówiąc nic o piwie i pokoju w karczmie... Dosyć mam spania w stogach siana i takich tam. A wracając do naszej rozmowy... Informacje, informacje nam pomogą... -powiedziałem po czym odwróciłem się w stronę karczmarza i skinąłem na niego- Piwo, ino zimne...- powiedziałem gdy podszedł-Ta Pani stawia- skinąłem na Zyronę.
 
Panda jest offline