Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2015, 10:01   #43
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za komentarze. Czekam na dalszy ciąg Someirhle.
Nad Pokethulhu zastanawiałem się, ale to wymaga specyficznej grupy graczy - jeszcze bardziej specyficznej niż w przypadku Żula Zaciemnienie. Ostatnim razem wyszło dzięki zaangażowaniu graczy.

Jeszcze sondy nie zamykam, ale już można przedstawić częściowe wnioski, czyli plan rekrutacji na najbliższy czas.

Wojny Żywych Trupów 4 - rekrutację założę w połowie listopada. Muszę jeszcze trochę pogrzebać w zasadach, a i zastanowić się nad mapą, czy lekkich zmian nie zastosować. Ponadto dopiero w drugiej połowie listopada będę miał prawdopodobnie czas na codzienne odpisy ze szczegółami (jakbym nie miał to gra dopiero byłaby w grudniu, ale to tyczy się wszystkich moich sesji). Spodziewajcie się rekrutacji 17 listopada.

Przetrwaj to! 5 - najprawdopodobniej będzie to Koniec Podróży albo Lot 414, a jeszcze Oblężenie jest blisko. Strasznie głosy się rozbiły, ale nic. Rekrutacja będzie na początku grudnia, choć może się przesunąć jeżeli dopiero wtedy rozpoczną WŻT4 - Pt5 powinno wystartować, gdy w WŻT4 będzie nieumarłych około 4 graczy, bo w ten sposób da się prowadzić obie te sesje na raz.

Warhammer: Poszukiwania Bielona - No, skoro to jest gra z odpisem raz na tydzień to w sumie mógłbym wcześniej zacząć i nie ma to związku z moim czasem lub nie. Rekrutacja powstanie około 14 listopada, a gra ruszy w kolejną sobotę. Ogólnie jestem zdziwiony popularnością tego pomysłu i mam nadzieję, że będzie zadowoleni.

Żul Zaciemnienie: Odmęty Artystyczne - wygląda na to, że zebrało się wystarczająco wiele osób (choć część z nich nie zagłosowała w sondzie, a tylko tu w temacie wyrazili chęć) do pogrania w to. Sesja rozpocznie się tradycyjnie jakoś około Świąt Bożego Narodzenia, a rekrutacja będzie jakoś w połowie grudnia.

Astropol: Statek Gadzin - bezpośrednio po zakończeniu WŻT4 założę rekrutację do Astropola i będziemy grać równolegle do Pt!5. Odkurzę starą mechanikę, którą do tego wymyśliłem, wykasuję udziwnienia jakie weszły z biegiem czasu, a zostanie samo rdzenie moim zdaniem odpowiadające sci-fi, a równoczesnie nie przekombinujące tematu.

Pozostałe sesje dostały trochę głosów (zwłaszcza Nocna Zmiana), ale zdaję się to jeszcze nie jest na nie czas - w zależności jak to tam potoczy się życie pewnie w 2016 roku spróbuję dawać rekrutacje i do tamtych gier, bo już nie będzie więcej sond przynajmniej do jesieni 2016.

Dziękuję wszystkim za głosy i jak ktoś chce dodać jeszcze swój to zapraszam.
 
Anonim jest offline