Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2015, 14:11   #25
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia parafialne

Post jak Andrzej Lepper swego czasu - wisi.

Pisałam jakiś czas temu w docu (przeklejam dla formalności):
10.11.2015-15.11.2015 - mam urlop i nie będzie można się ze mną skontaktować w inny sposób niż przez smsy. Postaram się raz dziennie wchodzić na doca, ale nie obiecuję że się ta sztuka uda i że będą to godziny inne niż późno-nocne. Jedna tura rozciągnie się zatem w czasie.

Ustalmy termin na czwartek 19.11.2015 do północy, ale bez spiny.

Za zacną kooperację postaci i współpracę jako Gracze do tej pory, każdy dostaje po 20PD (które wpiszę Wam zaraz w panel i proszę tego nie przeprawiać, ani nie ruszać... a najlepiej zignorować do momentu, aż uzbieracie sobie odpowiednią sumkę na wykup nowej umiejętności, bądź sztuczki).

Roześlę też mewą pocztową zaległe PD'ki za karty postaci. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy "z czym to się szamie i o co w ogóle chodzi", niech zostawi mi pw. Odczytam jak będę mogła i odpowiem/podpowiem/doradzę/pomarudzę wedle zaistniałej potrzeby, fazy księżyca i ilości pochłoniętej przeze mnie kofeiny


Na chwilę obecną to wszystko.
Trzymajcie się ciepło,

Zombi
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline