Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2015, 22:20   #46
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Wojny Żywych Trupów 4. Tak z ciekawości chciałem zobaczyć, czy te moje rysunki i plany wycinku miasteczka, który jest planszą gry (był w WŻT 2 i 3 i teraz w sumie też będzie) da się przekuć na 3d i da się. Nie mam czasu stworzyć całości w 3d (nawet do końca tego budynku), ale tak chciałem pochwalić się (budynek w środku jest taki jak na planach - można je zobaczyć na początku gry WŻT2 i 3, jedynym wyjątkiem są drzwi w pomieszczenia znajdującego się nad portiernią - drzwi da się zamontować od strony korytarza, a nie schodów, no bo tam są schody).

Te szyby są za nisko, ale nie chciało mi się budynku podnosić o 1 wyżej... w grze jednak są schodki do drzwi, a za to będą okienka do piwnic.

 
Anonim jest offline