Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2007, 21:37   #18
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Głosuję za Buką. Piękna i przerażająca zarówno na ekranie jak i w książce (jak byłam mała to nie chciałam Muminków oglądać ), ale czy nie wydaje się wam, że aby bać się Voldemorta to trzeba by najpierw czytać o przygodach Harrego P. mając 10 lat? (Albo mniej, popierajmy akcję CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM). Jak się jest małym to człowiek trochę inaczej postrzega pewne rzeczy. Może to też wpływa na to, czego się właściwie boimy?

Mogę się założyć, że dzieci teraz to nawet nie wiedzą kim Buka jest. Chociaż ostatnio podobno puścili Muminki ponownie
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline