Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2015, 13:46   #1
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Oko Talony

Witajcie orędownicy bogów, mistrzowie miecza i typki spod ciemnej gwiazdy! No dobra, skoro kiepskie przywitanie mam już za sobą to przejdę do konkretów:

1. Awatary waszych postaci (są wymagane!) nie powinny przekraczać 200 px szerokości.
2. Piszemy z trzeciej osoby.
3. Notoryczne spóźnianie się z odpisem może poskutkować wyrzuceniem z sesji.
4. GOOGLE DOC - tam się znajduje większość informacji dla waszych postaci, które nie mogłem lub nie chciałem zawrzeć w poście wprowadzającym. Będę tam często zamieszczane, więc proszę o sprawdzanie doca co jakiś czas. Edycja jest zablokowana, więc proszę o wysłanie mi na PW waszych maili (nie muszą być z GMaila) lub w komentarzach poniżej, abyście mogli tam pisać.
5. Termin na napisanie pierwszego posta jest do niedzieli 15.11 (późnym wieczorem zamykam pierwszą kolejką). Pamiętajcie o dość szczegółowym opisaniu waszych postaci, a także (jeśli to możliwe) o ustosunkowaniu się do informacji zawartych w docu.
6. Jeśli wszyscy szybko wyrobią się z pierwszym postem to mój również szybciej się pojawi. Dodatkowo; jeśli będzie taka potrzeba to w środku kolejki (bez jej zamykania) pojawi się mój post z kolejnymi informacjami dla was, ale nie będzie mieć on wpływu na czas jaki dałem wam na napisanie pierwszych postów - oczywiście, trzeba będzie się do niego ustosunkować.
7. Mapa regionu - na razie z niej będziemy korzystać, ale jeśli się uda to w wolnym czasie zabiorę się za jej hexową wersję.

To chyba wszystko co miałem wam ważnego do przekazania. Dziękuję za wspaniałe postacie jakie mi podesłaliście i gratuluję dostania się do sesji. Życzę wam powodzenia, stosów skarbów i pięknych panienek (lub panów ), no i nie zapominajcie o najważniejszym!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline