Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2015, 18:24   #60
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Dobra. Dokonałem tego tragicznego wyboru (tragicznego, bo nie zależnie jaką decyzję bym podjął to będę z niej niezadowolony, bo będę musiał odrzucić część z Was).

Tak jak pisałem, głównie patrzyłem na ten rys fabularny, improwizację czy historię (bo różne rzeczy do mnie dochodziły). Drugim, rozstrzygającym kryterium okazało się dopasowanie klas postaci, tak aby w drużynie był: ktoś od czarów i wiedzy tajemnej, ktoś od tropienia śladów, ktoś od otwierania zamków i skradania się, ktoś kto przyjmie na klatę kilka ataków, ktoś kto poskłada do kupy poprzednią osobę, gdy tak przyjmie o jeden atak za dużo i kogoś "od gadki". Patrząc na poniższy skład chyba wyda Wam się to jasne.

Absolutnie żadnym wyznacznikiem nie była dla mnie ilość reputacji i nie sugerowałem się tym.

Bardzo chcę przeprosić osoby, które nie dostały się do mojej sesji i mam nadzieję, że jak dane mi jeszcze będzie mistrzować to nie zniechęci to Was i następnym razem również się zgłosicie.

Ponadto, w rekrutacji pisałem o 4-5 osobach, ale podniosłem ilość miejsc do 6.

Tak wygląda lista osób, które chciałbym zaprosić do wspólnej gry (kolejność wynika jedynie z chronologii zgłoszeń, z niczego więcej):

1. Ulli - Jorebha Nagietek - niziołek, zaklinacz
2. Sayane - Leomunda "Liska" - człowiek, bard
3. Morfik - Colin Garlan - człowiek, łotrzyk
4. TomaszJ - Lilius Dwukwiat - półelf, kapłan/zaklinacz
5. Płomiennołuski - Gnorst Bednarz - człowiek, łowca
6. Aro.is - Edric Norrey - człowiek, wojownik

Sesja ruszy może dziś (ale nic nie obiecuje) ale na pewno w weekend.

Prosiłbym, aby rekrutacja została do momentu aż utworzę komentarze do sesji i tam się przeniesiemy (co zaznaczę odpowiednim wpisem tutaj )

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się poświęcić czas i stworzyć postać, przepraszam tych, których nie wybrałem i więcej grzechów nie pamiętam.

Dam znać jak założę temat komentarzy do sesji.
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline